Жіночі піжами

Сортувати:

На сторінці:

Здоровий сон можна зробити ще й приємним! І для цього знадобиться піжама – зручна, добре і якісно пошита і, що важливо для представниць прекрасної статі – красива. Що ще потрібно для гарного настрою і відновлення організму після активно проведеного дня? Вибирайте нічну білизну, яка найбільш точно відповідає вашим запитам на нашому сайті.

ГАРНА АЛЬТЕРНАТИВА НІЧНІЙ СОРОЧЦІ

Тепла піжама стане знахідкою в холодну пору року, коли левову частку думок займає генерація ідей як швидше зігрітися. Вироби зі щільного трикотажу допоможуть це зробити і відчувати себе затишно. Подібні властивості має і велюр, плюс додає своєї власниці чарівності.

Легка піжама універсальна щодо сезонності. Влітку вона використовується і в якості домашнього міні-костюма, а взимку в ній під теплою ковдрою не буде жарко. І все ж – це справа смаку. Легкі піжами можуть складатися з шорт/трусиків і майки, а також як, власне і зимові варіанти, – з кофтинки і брюк.

Часто буває і так, що хочеться зберегти цей комфорт на весь день, тому піжама не знімається до самого вечора, і ми благополучно лягаємо в ній спати.

Незалежно від віку і соціального статусу, піжама є одним з найбільш затребуваних предметів жіночого гардеробу.

ПЕРЕВАГИ ХОРОШОЇ ЖІНОЧОЇ ПІЖАМИ

Аби жінка відчувала себе комфортно протягом усього дня, варто приділити належну увагу тканині, з якої вона виготовлена, і якості пошиття. Хороша піжама:

  • «дихає»;
  • не подразнює шкіру;
  • має гарну повітропроникність (природна вентиляція);
  • забезпечує повну свободу рухів;
  • дозволяє розслабитися.

Із найвдаліших матеріалів одягу для сну можна виділити наступні: бавовняна, шовкова, атласна, велюрова. Вироби з них вдало поєднують в собі стиль і комфорт. До речі в DN8 SHOPPING SPACE представлено досить симпатичні комплекти з м'яких матеріалів.

ОДЯГ ДЛЯ СНУ

Перш ніж купити піжаму, варто звернути увагу на такі моменти.

Приділити увагу швам. Від того, наскільки якісно вони виконані, безпосередньо залежить і якість сну.

Крій. Хороше рішення – на 1 розмір більше того, що жінка зазвичай носить. Вона не повинна сковувати рухів. Навпаки – забезпечувати свободу рухів. Виняток становлять піжами з заявкою на «особливу» жіночність і привабливість. У цьому випадку вибирають облягаючі моделі.

Відсутність декоративних елементів. По суті, чим їх менше, тим краще, адже під час сну жінка відпочиває, а не стежить за тим, аби ненароком не зачепитися.

Резинка на шортиках, брюках або трусиках у жодному разі не повинна тиснути. Абсолютна freedom.

Купити симпатичну та зручну жіночу піжаму, яка допомагає забезпечити високу якість сну, можна придбати в нашому магазині офф-лайн на Дорогожицькій вул., 8 або в інтернет-магазині.