Порядок повернення

ПРОЦЕДУРА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Якщо товар не підійшов Вам за фасоном, кольором, розміром або з інших причин цей товар не може бути використано за призначенням, Ви можете повернути його протягом 14 (чотирнадцяти) днів із моменту покупки, не враховуючи дня придбання товару.

Вимоги до товарів, що підлягають поверненню

Для повернення товару Вам необхідно надати товар у його первісному вигляді: без пошкоджень і слідів використання, з оригінальними лейбами, бірками, пломбами, ярликами, в оригінальній упаковці, а також у товарі мають бути збережені його споживчі властивості. Якщо товар було придбано в комплекті, він повинен бути повернутий в повному складі.

Як оформити повернення товару

Вам необхідно заповнити:

– заяву про повернення товару із зазначенням причини повернення товару;

Додатково необхідно надати:

• документ, що підтверджує покупку товару: видаткову накладну або товарний чек.

Порядок повернення товарів, які були придбані в інтернет-магазині, регулюється чинним законодавством України, в тому числі Законом України «Про захист прав споживачів».

Інтернет-магазин залишає за собою право не приймати товари, які повертаються, якщо дата відправлення перевищує термін 14 днів, або якщо стан таких товарів відрізняється від того, в якому Ви їх отримали (придбали).

Товари, що не підлягають поверненню:

• парфюмерно-косметичні вироби;

• гребінці;

• рукавички;

• ювелірні вироби з дорогоцінних металів;

• натільна та постільна білизна;

• панчішно-шкарпеткові вироби; товари в аерозольній упаковці. Поверненню не підлягають товари, перелік яких визначено Постановою Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.1994 р.

Повернення товару Ви здійснюєте в наступному порядку:

– шляхом відправлення товару кур'єрською службою «Нова Пошта» за адресою: м. Київ, Відділення Нової Пошти № 13 за адресою: м. Київ, вул. Оранжерейна, 3.

Одержувач: Кондрашова Ірина Олександрівна

Телефон: +38067 510 28 88

Послугу з повернення товару оплачує відправник. У разі несплати посилка повернеться до відправника.

У разі відправлення товару кур'єрською службою «Нова Пошта», товар повинен бути упакований таким чином, щоб під час його транспортування не було пошкоджено упаковку виробника, якщо така є. Після відправлення товару Ви повинні повідомити нам номер товарно-транспортної накладної на адресу електронної пошти info@dn8.ua із зазначенням в темі листа «повернення товару по замовленню № ____».

Для отримання реквізитів і документів для оформлення повернення товару зв'яжіться з нами за телефоном (067) 510-28-88.

Порядок повернення коштів за товар, який повертається:

Після отримання інтернет-магазином товару, що повертається, та підтвердження того, що вимог до товару що повертається дотримано, інтернет-магазин поверне Вам гроші. Повернення грошей здійснюється у той самий спосіб, яким Ви оплатили замовлення (товар). Зверніть увагу, що при оплаті товару банківською картою термін повернення грошових коштів залежить від політики установи (банку), що випустив картку.