Вона вразила мене своїми формами, з нею я почуваюся особливим, вона завжди готова допомогти… Стоп-стоп! Ви нічого не переплутали? Про що, власне, йдеться? Як про що? Про дорогі чоловічі сумки, які допомагають чоловікам доповнити свій образ, а також оцінити практичність їх використання. Розглянемо найпоширеніші види даних виробів.


ДОРОЖНЯ СУМКА


Так як сучасний чоловік часто вирушає у подорожі або їздить/літає у відрядження, то така популярна річ як дорожня сумка – вельми виправдане придбання. Однією з головних якостей даного виробу є місткість. У ній зручно може розташуватися акуратно складений одяг, улюблене взуття та додаткові потреби. Стандартним «набором» для такої сумки є кілька відділень, потайного відсіку та інші зручності, зокрема, накладні кишені. А забарвлення які різноманітні бувають у таких сумок для чоловіків! Вогняно-жовті, стримані бордові, строгі коричневі та класичні чорні – на будь-який смак.


СУМКА ЧЕРЕЗ ПЛЕЧЕ


Зручність – головна особливість даного виробу, оскільки по суті допомагає звільнити руки. Крім того, вона відмінно підходить для абсолютно різних випадків і буде доречною як у робочих поїздках, так і на побаченні. Як правило, у такій сумці є пара-інша відділень, в яких можуть поміститися і гаманець, і мобільний телефон, і ключі, і навіть блокнот чи зошит. Саме за її компактність і водночас гідну місткість вона припала до смаку студентам та загалом молоді. Також є універсальні моделі, що підходять як чоловікам, так і жінкам.Купити сумки чоловічі у Києві за різною вартістю даного формату можна у шопінг-спейсі Dn8.


ПОРТФЕЛЬ


Чоловік у діловому костюмі з портфелем у руках виглядає презентабельно, справляючи враження впевненої в собі людини. Безумовно, цей атрибут більше підходить для заходів із діловим підтекстом і, як не дивно, здатний підкреслити статус свого власника. Документи, важливі папери, папки та інші подібні речі, які знадобляться протягом дня, в цьому виробі можуть розміститися найкращим чином та зберегти свій вигляд.


РЮКЗАК


Крім модних чоловічих сумок, свою частку популярності захопили і рюкзаки. Міський варіант рюкзака – це компактний і одночасно місткий, функціональний та зручний виріб, що дозволяє помістити досить велику кількість речей: від ноутбука та папки з паперами до фотоапарата та інших потреб. Також зустрічаються моделі з «потайними» відділеннями, при відкритті яких збільшується рюкзак. У магазині Dn8 купити як брендові чоловічі сумки, так і брендові рюкзаки, що підходять для різних цілей та стилів легко.


СУМКА-КОФР ДЛЯ КОСТЮМУ


В Інтернеті також зустрічаються назви портплед і дорожній чохол, але функціональна складова у них, по суті, однакова – захистити костюм або інші речі від зминання. Такі чоловічі сумки часто є виріб, що складається навпіл і застібається на блискавку. Усередині може бути кілька додаткових відділень, що дозволяють розмістити взуття, аксесуари та навіть планшет. На вигляд вони не маленькі, але однозначно заслуговують на увагу тих чоловіків, які часто подорожують або літають у відрядження.


Велике різноманіття


Безумовно, фірмових стильних чоловічих сумок у Києві та інших містах України безліч і вибрати відповідну модель, часом нелегко. Але ми віримо, що ви впораєтеся. Головне, не скупиться на час пошуку дійсно добротного виробу, який служитиме вірою та правдою довгі роки. DN8 пропонує каталог моделей брендових сумок на вибір, призначених для різних цілей – для повсякденного використання, для поїздок, для ділових зустрічей, з різних матеріалів – з натуральної шкіри, штучної шкіри та текстилю, у різній колірній гамі – від яскравих до стриманих кольорів, а також розмірів – від великих дорожніх до невеликих для дрібниць. Якщо ви знаходитесь в пошуку тієї самої незамінної і такої потрібної чоловічої сумки, яка зможе порадувати своєю практичністю та функціональністю, отримайте консультацію у менеджера (продавця-консультанта) магазину з цікавих і дуже стильних товарів. Для зручності можна забронювати якісний товар на сайті компанії, враховуючи ціну на чоловічі сумки.