Серед населення нашої країни напевно знайдуться ті, хто без особливого задоволення чекає моменту, коли доведеться захистити голову від настирливих холодів і вітру. А є й ті, хто з радістю готовий купити чоловічі головні убори в Києві і насолоджуватися комфортом і увагою оточуючих. Якщо чоловік не з чуток знає всю міць слова фешн, тоді йому не складе труднощів вибрати актуальний екземпляр, який стане гідною крапкою над «і», тобто – завершальним елементом обраного способу.

ГУЛЯТИ ТАК ГУЛЯТИ

Сьогоднішня різноманітність брендових головних уборів дивує і надихає, адже кожен виріб, спільно з іншими складовими гардероба, дозволяє створити новий і свіжий образ – як casual, так і business-style. Розглянемо основні з них.

  • «Сонячний аксесуар». Літо, сонце, тепло... Бейсболка! Вона є незмінним атрибутом активної молоді, що віддає перевагу спортивному стилю або стилю кежуал. Дуже прикольно виглядає поєднання бейсболки з толстовкою і джинсами. Козирок слугує захистом від сонячних променів в обличчя, а регулятор дозволяє підігнати виріб під оптимальний розмір.
  • «Голова і вуха під захистом». Шапка – незмінний атрибут, присутність якого на голові актуалізується при прояві перших морозів. Головні убори для чоловіків, представлені в нашому магазині, виготовлені з якісних матеріалів. Є вовняні моделі, бавовняні, натуральні хутряні, які будуть актуальними кілька сезонів і поєднуватися з різними видами верхнього одягу.
  • «Екстравагантний джентльмен». Капелюхи – модні головні убори чоловічі, надають зовнішньому вигляду особливої родзинки і можуть багато розповісти про свого власника, зокрема, про його статус, положення в суспільстві або аристократичний смак. А як вишукано виглядає рух вітання зі зняттям фірмового капелюха перед дамою серця... Цей виріб ідеально поєднується з класичними костюмами, піджаками і брюками. Хочеться згадати ще про один з різновидів чоловічих головних уборів – капелюх панаму. Не варто плутати його з пляжним варіантом (або для туристів-мандрівників). Це – аналог солом'яного бриля. Найчастіше – колір білий, «дихаючий матеріал» і широкі поля для комфортного проведення часу в сонячну погоду.
  • «Відмінне повсякденне рішення». Кепки – чоловічі головні убори, які виготовляються в декількох варіантах – літні, демісезонні і зимові. Різниця полягає у матеріалі, що використовується, і модельному вирішенні. У зимовій кепці, наприклад, можуть бути передбачені відвороти для захисту від вітру і холоду. А в літній – спеціальні сіточки для захисту вух від палючих променів.

ПРОСТІШЕ ПРОСТОГО

Стильні чоловічі головні убори належним чином представлені в DN8 SHOPPING SPACE. Тут ви знайдете екземпляри для осені та зими, а також літні моделі від брендів, які добре себе зарекомендували. Для зручності, можна забронювати товар на сайті, а потім, у зручний для себе час купити товар в магазині. За необхідності, менеджери допоможуть зробити оптимальний вибір для поточного сезону.

Якщо ви налаштовані на «ідеальний» шопінг, де немає штовханини та сумбуру, де кожен товар знаходиться на своєму місці і є вельми гідний вибір – ласкаво просимо до нашого магазину. Магазин знаходиться у Києві – столиці України – за адресою Дорогожицька вулиця 8.