Шановні споживачі! У зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, внаслідок чого відбуваються аварійні відключення електроенергії, що в свою чергу може призводити до некоректної роботи нашого сайту, просимо, перш ніж придбати товар, уточнювати його наявність та вартість у менеджера за номером телефону, що зазначений на даному сайті.

0
UA | RU
Меню

The Seller

Черевики жіночі чорні на блискавки шкіряні The Seller

3 360₴
8 400₴

Код: 14076 Артикул: J7741MON

Доступні розміри

Черевики жіночі чорні на блискавці шкіряні The Seller на низькому ходу. Бічні частини декоровані шкіряними шнурками. Овальний носок піднятий для комфорту пересування. Відстрочка в тон матеріалу. Трендовая модель, яка підходить для створення кежуального образу.

Замовити черевики жіночі чорні на блискавці шкіряні The Seller і оновити базовий гардероб ви зможете в нашому магазині.

  • Модель: жіночі черевики на тракторній підошві;
  • Фасон: демісезонні черевики;
  • Колір чорний;
  • Склад: верх - шкіра 100%; підкладка - шкіра 100%; підошва - гума; утеплювач, хутро всередині;
  • Компанія-виробник: The Seller (Селлер, Італія).

Доставка:
— Самовивіз — безкоштовно.
— Нова пошта — 1-3 дні. За тарифами перевізника.
— Міжнародна доставка Нова пошта, при умові 100% сплати товару — за тарифами перевізника.

Оплата:
— Банківською карткою
— Готівкою
— Післяплата
— Передоплата на поточний банківський рахунок

Для отримання додаткової інформації звертайтеся за номером +38 (067) 510-28-88



Рекомендовані

Ми використовуємо cookies для максимальної зручності користувачів. Перебуваючи на нашому веб-сайті, ви приймаєте правила використання cookies.