Брендові шкіряні куртки чоловічі

Сортувати:

На сторінці:

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Брендові шкіряні куртки для чоловіків хочеться порівняти з річчю на всі часи. Чому? Ви пам'ятаєте, щоб вона коли-небудь виходила з моди? Цей предмет гардероба залишається незмінно популярним у представників сильної статі. По-перше, великий вплив має оригінальний асортимент цього виробу: бомбери, косухи та звичайні куртки прямого крою. По-друге, цей виріб чудово поєднується з різним одягом: джинсами та футболками, брюками, гольфами, класичними сорочками і піджаками (головне, правильно підібрати модель). По-третє, виробники подбали про те, щоб чоловік міг насолоджуватися комфортом цієї речі практично цілий рік, пропонуючи на продаж зимові з утеплювачем і демісезонні моделі.

 

ВДАЛИЙ ВИБІР ВІД УСПІШНИХ БРЕНДІВ

Придбати чоловічі шкіряні куртки в Києві не так то й складно, якщо, як то кажуть, «знати місця». Одним із таких місць є магазин DN8 SHOPPING SPACE, розташований по вулиці Дорогожицька, 8, біля телевежі. Тут, у спокійній обстановці можна вдатися до підбору та примірки, адже у нас представлено досить варіантів для вдалого вибору від успішних брендів: Hamaki-Ho, Oakwood та інших брендів із Італії, Нідерландів, Німеччини, Франції і т. д.

 

ЧИМ ЗУМОВЛЕНА ВАРТІСТЬ

Якщо для вас орієнтиром в оцінці є ціна на шкіряні куртки чоловічі, тоді необхідно розуміти, чим ця вартість зумовлена:

Вартістю матеріалу. Шкіра в принципі недешевий матеріал, навіть в найпростішому варіанті – теляча шкіра. Це пов'язано з тим, що зі шкури використовується лише порівняно невелика частина. Будь-які екзотичні шкіри – кенгуру, пітон, крокодил вартують набагато більше телячої. Власне, це і є однією з причин дорожнечі натуральних шкіряних курток чоловічих.

 

Обробкою шкіри (дублення, фарбування, виготовлення). Існують різні види дублення, які надають готовій шкірі різних властивостей. Вартість дубильних складів неоднакова, що позначається на вартості готової шкіри. Особливість шкір – вони фарбуються не ідентично, тобто для виробу доводиться підбирати шкіри за кольором, часто – це фрагменти, тому відхід неминучий.

Будь-яка додаткова обробка шкіри призводить до збільшення вартості стильних шкіряних курток чоловічих:

  • «стампа» – тиснення телячої шкіри під крокодила і т. д.;
  • зернення – зернена шкіра, м'яка;
  • перфорація, вишивка, набивний малюнок;
  • наппа – вид м'якої шкіри;
  • замша, нубук – шкіра з ворсованою текстурою;
  • перефарбування готового виробу, патина та інші ефекти.

Роботою. Пошиття верхнього одягу зі шкіри дуже трудомісткий і потребуючий певних навичок процес, тобто вимагає кваліфікованого персоналу з відповідною оплатою. Кожна компанія має свої ноу-хау того, як зробити властивості дорогих чоловічих шкіряних курток подібними тканині, а не картонній коробці. Деталі шкіряного одягу зшиваються тільки 1 раз, відпороти і перешити не можна, адже залишається слід від невдалого шва.

Часто, навіть відомі бренди, розміщують замовлення шкіряного одягу в спеціалізованих мануфактурах, а не шиють самі. Це теж здорожує готовий виріб.

 

ЧУДОВИЙ АСОРТИМЕНТ, ПРАКТИЧНИЙ ОБРАЗ

Брендові чоловічі шкіряні куртки можуть бути доповнені різними сучасними дизайнерськими елементами, які підкреслюють презентабельність виробу: хутряним коміром, капюшоном, накладними кишенями та ін. Також пропонується велике розмаїття колірних рішень, способів застібок у вигляді блискавки або ґудзиків, коротких і подовжених моделей. Підбирайте до них відповідне взуття та створюйте власний практичний образ.

 

 

Купити чоловічі шкіряні куртки легко і з задоволенням можна в нашому магазині, попередньо оформивши замовлення на сайті або ж відразу приїхавши на Дорогожицьку вул., 8. Комфортна обстановка та відмінний асортимент допоможуть вам швидко визначитися з вибором. Якщо необхідна буде допомога у виборі – наші менеджери зможуть надати необхідну консультацію.