Shopping space

ПЕРШИЙ ПОВЕРХ DN8 SHOPPING SPACE

Drive Level

Drive Level – креативний fashion-простір, адресований активній та енергійній аудиторії – молоді компанії, трендові колекції, динамічні стилі та look_и.

Тут постійно з'являються нові бренди, оновлюються колекції, проходять різні акції та події/заходи.

Це місце зустрічі однодумців, простір творчих експериментів і горизонтального навчання.

ДРУГИЙ ПОВЕРХ DN8 SHOPPING SPACE

Men Business Level

Men Business Level – простір брендового чоловічого одягу та взуття.

Для ділових чоловіків ми пропонуємо відомі європейські бренди одягу та взуття: Pal Zileri, van Laack, Harmont & Blaine, Blauer, Fratelli Rossetti, Falke та інші.

Ми пропонуємо стильові рішення для будь-яких ситуаційних сценаріїв: від заходу з дрес-кодом black tie до одягу вихідного дня.

ТРЕТІЙ ПОВЕРХ DN8 SHOPPING SPACE

Event Level

Event Level – fashion-простір, в якому реалізовано максимально індивідуалізований підхід до вибору персонального стилю – програми індивідуального пошиття (МТМ) сорочок від бренду van Laack. При індивідуальному замовленні в повній мірі реалізуються побажання кожного клієнта: тканина, модель, індивідуальні особливості та деталі аж до особистої монограми.

ЧЕТВЕРТИЙ ПОВЕРХ DN8

Woman Comfort Level

Woman Comfort Level – поверх адресований винятково жіночій аудиторії. У затишній і розслаблюючій обстановці жінки можуть з головою зануритися в шопінг, від якого їх ніщо не відволікає.

Можна детально розглянути актуальні колекції гідних уваги брендів: Miss Sixty, Sfizio, Beatrice B., Weill, Luisa Cerano, van Laack та інших, переміряти весь уподобаний одяг у комфортній примірочній, відпочити в затишній лаунж-зоні, погортати модні журнали або подивитися дефіле.